Battlefield V İndir

tarafından
82

Battlefield V Torrent İndir


Serinin en son çıkan oyunuyla sizlerleyiz Battlefield V! Bu oyunda dünyanın en kanlı savaşı olan 2.dünya savaşına uyarlanmış halini görüyoruz yine bir cephedeyiz ve savaştan savaşa koşuyoruz askerlerimiz öldükçe onların isimleriyle beraber bir sonraki bölüme geçiyoruz hakikaten çok güzel bir oyun kurgusu bizleri bekliyor arkadaşlar. Oyunun yükleme ekranında bile çok ciddi bir kaos var 2.dünya savaşını belki hiçbirimiz görmedik ama gören insanlar unutamadı.

Battlefield V’de bir zamanlar metropol şehirlerin birer birer enkaza döndüğünü görebiliyorsunuz oyun grafikleri günümüze uyarlanmış olsada hikayesi ve içeriği tamamen 2.dünya savaşında, oyunda çoklu oyuncu ve haritaları ve modları bulunmakta buralarda isterseniz arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz ben genel olarak oyunu beğendim arkadaşlar zaten beğenmediğim oyunuda sizlere burada övmem sevmem öyle bir şeyi bu hayatta neyseniz o olacaksınız.

Oyunun özelliklerinden bahsedeyim sizlere Assault diye bir sınıf takım bulunuyor oyunda burada yer alanlar her zaman savaşlarda daha ön planda oluyorlar, savaşta yaralandıysanız hemen iyileşiyorsunuz bunun için ayrı bir takım var Medic! en etkileyi sınıf ise destek support sınıfı oyun 20 kasım 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkış yapmıştır ve oyun halen satıştadır biz sizlere bu güzel oyunu sitemiz aracılığı ile ücretsiz olarak sunuyoruz oyunu indirmek için en aşağıdaki linki kullanınız yorum kısmına düşüncelerinizi yazmaktan çekinmeyin iyi oyunlar..


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


MİNİMUM:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
İşlemci: AMD FX-8350 veya Core i5 6600K
RAM: 8GB
Ekran Kartı: GTX 1050 / GTX 660 2GB / RX 560 / HD 7850 2GB
Harddisk: 50GB

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10,
İşlemci: AMD Ryzen 3 1300X / Intel Core i7 4790,
RAM: 12GB
Ekran Kartı: GTX 1060 6GB / RX 580 8GB
Harddisk: 50GB


SÜRÜM: REPACK | Boyut: 33 GB


Battlefield V İNDİR