Hakkımızda

Site 10 Ocak 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Oyun Arşivi olarak kaliteli ve reklamsız içerik paylaşmayı ilke edindik. Paylaştığımız oyunlar kendi uploadımız olup herhangi bir şekilde zararlı dosya içermemektedir. Piyasadaki kalitesiz ve reklam dolu sitelerden sıkıldıysanız gelin hep birlikte Oyun Arşivini daha ileriye taşıyalım.

Sitede nasıl paylaşımlar var?
Site ismimizdende anlayacağınız üzere sadece oyun paylaşımı bulunmakta. Daha çok full oyun paylaşılıyor ama duruma göre farklı içerikler paylaşılabilir.

Oyun Arşivinin diğer sitelerden farkı nedir?
– Oyunların alıntı olmaması ve editörlerimiz tarafından yüklenmesi.
– Yüklenen dosyaların kendi uploadımız olması ve hızlı indirilebilmesi.
– Alışılmış sitelerden daha zengin konu içeriğinin olması ve özgün olması.
– Konular resim ve link şeklinde değilde daha gösterişli ve bağlayıcı olması.
– Oyunların videoları kendi youtube kanalımıza yüklenmesi.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Yasal Uyarı!
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.

Kısacası alıntısız ve özgün bir siteyiz. Sizde bu yolda bizimle yürümek isterseniz sitemizi takip edebilir, istersenizde yönetim ekibimize katılabilirsiniz. [email protected]

Oyunlar arşivden oynaması sizden..

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.