Oyuncu Çantası (Olmazsa Olmazlar)

Programı indirmek için resminin üzerine tıklayınız. Linkler en kısa zamanda eklenecektir.


Daemon Tools

Daemon tools nedir?
– Sanal disk oluşturma programı. Sitemizden indirdiğiniz iso, cue, bin, mdf, mds ve diğer dosya uzantılarını bu program ile açabilirsiniz.


Bandicam

Bandicam nedir?
– Günümüzde en çok kullanılan ekran görüntüsü ve video’su alma programıdır genelde oyunlarda kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu sürümü crackli olan full sürümüdür.


WinRAR

WinRAR nedir?
– En hızlı ve kaliteli dosya sıkıştırma programıdır. 1995 yılından beri piyasaya hükmetmektedir. Unutmayın tek sonsuz olan şey WinRAR’ın deneme sürümdür 😀


Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework nedir?
– İndirilen oyunları açabilmek için zorunlu kılınmış. Bu olmadan oyunları açamazsınız ha açılan oyunlar illaki vardır oda eski olan oyunlar yeni çıkan ların hepsi bu yazılımı istiyor.


DirectX

DirectX nedir?
– Microsoft’un yazılımı, oyunların geliştirilmesinde kullanılıyor sitemizden indirdiğiniz bir çok oyunda bu yazılımı istiyor oyunun istediği sürümü veya bilgisayarınızın istediği sürümü yükleyiniz.


μTorrent

μTorrent nedir?
– Dünyada en çok kullanılan dosya indirme programıdır. Diğer indirme sitelerinden çok daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Yalnız içeriğin torrent olarak sunuculara yüklenmesi lazım aksi halde indirme işlemi yapamazsınız.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.