PES 2020 İndir Full PC

tarafından
150

eFootball PES 2020 İndir


Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır bloğa içerik eklemiyordum. Artık ilgilenmenin zamanı geldi geri dönüşümün şerefine bu güzel oyunu eFootball PES 2020’yi siteye kazandırıyorum şimdi sizlere biraz PES 2020 hakkında bilgiler vereyim, PES hayranları için bu seri paha biçilemez bir şey oyuna bazı yenilikler getirilmiş, ee yıllar geçiyor rakipler çalışıyor KONAMI’da yerinde sayacak değil ya demi, Master League ile kariyer modunu başlatabilir oyuncularınızı ve takımınızı yaratıp ligde fırtınalar estirebilirsiniz bu sizin futbol oyunlarını ne kadar oynadığınıza göre değişir.

Oyun içi transfer sistemi yenilenmiş ve daha kullanılabilir kolay hale getirilmiştir, takımınıza alacağınız kalitesi yüksek oyuncular sizin takımınızda bulunan motivasyonu düşük oyuncuları destek verip onları yükseltebilir(bu en iyi özellik)

PES 2020 ‘de Match Day adında yeni bir mod var peki bu mod ne işe yarıyor? hemen kısaca özet geçeyim sizlere gerçek hayatımızda bulunan takımlardaki önemli maçları bu mod sayesinde yeniden canlandıra biliyorsunuz. Oyun oynanış açısından bayağı bir geliştirilmiş hava şartları oyuncular oyuncuların hareketleri gerçeği aratmıyor. Arkadaşlar bu sözler böyle uzayıp gider sizler oyunu en iyi şekilde anlamak için indirip oynayın bence iyi ve kötü yorumlarıda belirtmekten çekinmeyin. İyi oyunlar.

MİNİMUM:

İşlemci: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: : NVIDIA GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870
Harddisk Alanı: 40 GB

ÖNERİLEN:

İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX 8350
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: : NVIDIA GTX 760 veya AMD Radeon R9 270X
Harddisk Alanı : 40 GB


Link Eklenecek.

Rar Şifresi: www.oyunarsivi.net